Pakiety telewizyjne

Spędzanie czasu przed telewizorem to najlepszy relaks po ciężkim dniu pracy. Dlatego ważne jest zainwestować w dobry pakiet telewizyjny – i nie chodzi tu tylko o cenę, lecz także o liczbę dostępnych programów.

Na tej stronie pomożemy ci znaleźć i porównać różne pakiety telewizyjne. Przy okazji możesz sprawdzić, czy czasami nie płacisz za dużo za Swój pakiet telewizyjny. Może już dziś znajdziesz tańsze i lepsze rozwiązanie z kanałami, które zapewnią najlepszą rozrywkę dla całej twojej rodziny?

canal+ platforma
5
Kanały dostarczone
71
Aktywacja
0 zł
Okres zobowiązania
24 miesiące
Cena po okresie zobowiązania
50,00 zł
Wybieram

 

Jak znaleźć najlepsze pakiety telewizyjne?

Pierwszym krokiem w znalezieniu odpowiedniego pakietu telewizyjnego to zdecydowanie się na konkretny odbiór. Generalnie są dziś dwa możliwości:

Telewizja przez Internet – Odbierając telewizję przez Internet, możesz swobodnie wybierać kanały telewizyjne. Nie musisz więc tracić pieniędzy na norweską telewizję państwową, czy czysto niemiecki kanał muzyczny. Nie, możesz swobodnie wybrać kanały telewizyjne, które chcesz odbierać i oczywiście płacisz tylko za te. Dlatego telewizja przez Internet często okazuje się najtańszym rozwiązaniem. Telewizja przez Internet oznacza, że potrzebny jest tylko Internet, a nie jak kiedyś telewizja kablowa i Internet. Ponadto istnieje dziś wiele usług, które oferują telewizję przez Internet w niezwykle konkurencyjnych cenach, które często są tańsze niż to, co mogą sprzedać firmy kablowe.

Kolejną ważną zaletą telewizji przez Internet jest to, że pozwala ona na korzystanie z większej ilości kanałów HD niż robi to typowy pakiet telewizji kablowej. Dzieje się tak dlatego, że telewizja kablowa przesyła wszystkie kanały przez kabel i dlatego nie ma możliwości przesyłania wszystkich kanałów w HD. Odbierając telewizję przez Internet, obciążasz łącze tylko tym kanałem, który oglądasz, dlatego możliwe jest uzyskanie wszystkich kanałów w HD.

Ostatnią zaletą jest to, że można uzyskać kanały telewizyjne z całego świata. Gdy odbieramy telewizję przez Internet, nie jesteśmy ograniczeni niczym, poza tym, że kanał musi być oczywiście dostępny przez Internet. Daje ci to nieco więcej możliwości oglądania zagranicznych programów i kanałów telewizyjnych.

Telewizja kablowa – inna alternatywa to telewizja kablowa. Jeśli odbierasz telewizje kablową, masz do wyboru kilka różnych pakietów telewizyjnych. Jeśli potrzeba ci tylko kilka kanałów, zapewne wystarczy ci mały i tani pakiet telewizyjny. Telewizja kablowa często okazuje się droższa niż telewizja przez Internet, no i jest mniej elastycznym rozwiązaniem, gdyż będziesz musiał płacić za kanały, których nie używasz, ale są dostępne w pakiecie.

Nie zdecydowałeś się jeszcze na konkretny abonament telewizyjny? Na tej stronie masz szanse porównać różne pakiety telewizyjne przy zarówno telewizji kablowej jak i telewizji przez Internet. Telewizja przez Internet cieszy się coraz większą popularnością, zwłaszcza w młodszym pokoleniu. Dlatego wiele twierdzi, że jest to przyszłość w odbiorze telewizji.

 

Pakiety telewizyjne

 

Porównaj najlepsze, tanie pakietki telewizyjne

Tania-Strefa to twój najlepszy doradca. Na tym serwisie znajdziesz pakiety telewizyjne i będziesz miał okazje dowiedzieć się, jaki abonament byłby najodpowiedniejszy dla ciebie i twoich potrzeb w życiu codziennym.

Mamy ponad 17 lat doświadczenia w pomaganiu konsumentom w wyborze różnych pakietów telewizyjnych. Dlatego wierzymy, za i Ty znajdziesz swój nowy pakiet telewizyjny właśnie tutaj. Wszystkie nasze pakiety telewizyjne są dostępne do oglądania w Polsce.

Informacje o produktach i ofertach są zbierane od dostawców i zastrzegamy sobie prawo do ewentualnych błędów.

Viaplay

Viaplay umożliwia oglądanie filmów, seriali i wydarzeń sportowych.

Dlaczego warto współpracować z Viaplay?

  • Dostęp do Viaplay jest możliwy na większości urządzeń – komputerze, w telewizorze, komórce oraz tablecie.
  • Ulubione filmy i seriale mogą być oglądane także w trybie offline, bez dostępu do internetu.
  • Platforma Viaplay jest dostępna w całej UE.
  • Z usługi Viaplay można zrezygnować w dowolnym momencie.

Viaplay udostępnia transmisje najważniejszych wydarzeń sportowych: 

  • Liga Mistrzów
  • Premier League
  • Bundesliga
  • NFL

 

Canal +

CANAL+ telewizja przez internet to dostęp do kanałów telewizyjnych na żywo jak i tysięcy filmów, seriali i programów na życzenie. Wybierz jeden pakiet lub połącz kilka ze sobą. Nic nie ryzykujesz. Z wybranych pakietów możesz zrezygnować w dowolnym momencie.