Karta kredytowa

Karta kredytowa cieszy się dużą popularnością w naszym społeczeństwie. I trudno się tym dziwić. To rozwiązanie jest łatwe i gwarantuje ci dostępność pożyczania uzgodnionej kwoty w każdej chwili. Kartę kredytową możesz zamówić przez własny bank lub inne firmy. Złóż wniosek już dziś online i miej kartę gotową już w ciągu kilka dni.

Na tej stronie znajdziesz wszystkie ważne informacje dotyczące zamówienia oraz używania karty kredytowej. Na co warto zwrócić uwagę? W jakich przypadkach warto skorzystać z karty kredytowej? Czy każdy może złożyć wniosek i starać się o kartę? Pomożemy ci również porównać różne oferty, abyś mógł wybrać najlepszą i najbardziej korzystną dla ciebie alternatywę. Zatem rozpocznij wyszukiwanie najlepszych ofert.

Cashtero
4.9
Kwota
10 – 10 000 zł
Czas wypłaty
15 minut
Wiek
18 - 99 lat
Okres spłaty
61 – 90 dni
Szybka decyzja przez Internet
Pomożemy Ci znaleźć najlepszą ofertę!
Przykład.: RRSO 501,22%. Kwota 2000 zł na 90 dni. Suma do spłaty: 2686,97 zł. Maks. RRSO: 1926,41%
miloan-pl
4.8
Kwota
500 – 3000 zł
Czas wypłaty
15 minut
Wiek
22 - 75 lat
Okres spłaty
1 – 30 dni
Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku
szybki przelew pieniędzy na Twoje konto
Przykład dla Pożyczki Promocyjnej: Jednorazowa opłata rejestracyjna 1 zł (zwracana). Pożyczka 1000 zł na 30 dni (standardowe warunki) RRSO: 319,14%; całkowita kwota pożyczki: 1000 zł; oprocentowanie stałe w skali roku: 20,50%; całkowity koszt pożyczki: 125,00 zł, w tym: Prowizja 108,56 zł, Odsetki 16,44 zł; okres obowiązywania umowy: 30 dni; całkowita kwota do spłaty: 1125,00 zł. Kalkulacja sporządzona na dzień 18.12.2022r.
feniko
4.7
Kwota
300 – 3000 zł
Czas wypłaty
15 minut
Wiek
20 - 75 lat
Okres spłaty
7 dni - 6 miesięcy
Szybka pożyczka online przez internet.
Przykład: Pierwsza pożyczka jest darmowa, koszt 0 zł, RRSO 0 %, do spłaty 500 zł. Kolejna pożyczka dla kwoty 500 zł na okres 30 dni. Całkowity koszt pożyczki równy jest 106.55 zł, RRSO wynosi 948 %. Całkowita kwota do spłaty 606.55 zł
Smartney
4.7
Kwota
5000 – 60 000 zł
Czas wypłaty
15 minut
Wiek
21 - 70 lat
Okres spłaty
3 – 96 miesiące
Czekają Cię wydatki? Oblicz swoją ratę teraz
• Przykład reprezentatywny: Oferta produktowa „Nowoczesna” obowiązuje od 09.10.2019 r. i dotyczy pożyczki w wysokości od 10 000 zł do 60 000 zł, zawieranej na okres od 72 do 96 miesięcy za pośrednictwem. Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Nowoczesna”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 24,49%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 27 819,21 zł, całkowita kwota do zapłaty 52 301,27 zł, oprocentowanie zmienne 15,75%, całkowity koszt kredytu 24 482,06 zł (w tym: prowizja 4 960,89 zł, odsetki 19 521,17 zł), 76 miesięcznych równych rat po 679,03 zł, ostatnia rata wyrównująca 694,99 zł. Kalkulacja na dzień 05.01.2024 r.
Szybkagotowka
4.7
Kwota
400 – 15 000 zł
Czas wypłaty
15 minut
Wiek
18 - 100 lat
Okres spłaty
7 – 65 dni
Możliwość złożenia wniosku online 24/7
Łatwe zarządzanie bieżącą pożyczką
Przykład. Pierwsza pożyczka jest darmowa, koszt 0 zł, RRSO 0 %, do spłaty 500 zł. Kolejna pożyczka dla kwoty 500 zł na okres 30 dni. Całkowity koszt pożyczki równy jest 142.8 zł, RRSO wynosi 383 %. Całkowita kwota do spłaty 642.8 zł
Freezl
4.6
Kwota
400 – 5 000 zł
Czas wypłaty
15 minut
Wiek
18 - 75 lat
Okres spłaty
30 – 65 dni
Pieniądze przesyłane są na Twoje konto nawet w kilkadziesiąt minut
Przykład. Reprezentatywny przykład kolejnej pożyczki: w przypadku pożyczki w wysokości 5000 zł na okres 30 dni , RRSO = 1874%
gotowkanonstop
4.5
Kwota
500 – 3 000 zł
Czas wypłaty
15 minut
Wiek
21 - 75 lat
Okres spłaty
1 – 30 dni
Wypełnij wniosek
Szybka weryfikacja
Szybka wypłata
Przykład. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO): 508,47% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 2000,00 zł; całkowita kwota do spłaty 2320 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 7,2%; całkowity koszt pożyczki 320 zł (w tym: prowizja 308,20 zł, odsetki 11,80 zł); jednorazowa opłata rejestracyjna wynosi 1,00 zł (zwracana); umowa na 30 dni.

 

Którą kartę kredytową wybrać?

Wybór najlepszej dla Ciebie karty kredytowej może być trudnym wyborem. Ważne jest, aby przy wyborze sprawdzić, jakie oprocentowanie jest wliczone w cenę. Musisz też zdecydować, ile pieniędzy potrzebujesz.
Starając się o kartę kredytową, można wnioskować o kilka jednocześnie. Wtedy możesz zdecydować, którą z nich chcesz nosić w przyszłości, w zależności od tego, jakie jest oprocentowanie karty.

  • Oprocentowanie – jedno z najważniejszych punktów przy wyborze karty kredytowej to oprocentowanie przy kredycie. Oprocentowanie może wynosić różne kwoty i jest to uzależnione od zdolności kredytowej konsumenta. Jednak oprocentowanie jest dopiero aktualne, gdy nie spłacisz rachunku w uzgodnionym terminie – czyli przed zakończeniem okresu bezodsetkowego.
  • Limit kredytowy – przed zamówieniem karty kredytowej bank poda swój limit kredytowy, czyli limit zadłużenia na karcie. Limit kredytowy to maksymalna kwota, którą możesz pożyczyć poprzez kartę kredytową. Kwota może wynosić od 5 do 20 tysięcy złotych. Kwota jest uzależniona od posiadanej przez Ciebie zdolności kredytowej i jest różnie oceniana w różnych bankach.
  • Okres bezodsetkowy – jest to okres, w którym posiadacz karty może dokonywać transakcji bez opłat odsetkowych. Długość okresu bezodsetkowego może nawet wynieść do 60 dni. Im dłuższy okres bezodsetkowy, tym lepiej, bowiem daje ci to więcej czasu na spłacenie kredytu bez dodatkowych odsetek, które mogą mieć wysokie oprocentowanie. Okres bez odsetek daje ci dużą wolność do zakupu nowych ciuchów, podręczników do szkoły lub zapłacenia nagłego rachunku pod koniec miesiąca, gdzie budżet jest ścisły.

Gdy zdecydujesz się na konkretną kartę kredytową, następnym krokiem jest zamówienie jej poprzez bank lub innego dostawce. To bardzo proste – wybierasz jednego z dostawców, których oferujemy Ci na tej stronie lub w innych miejscach w sieci.

Złóż wniosek o kartę kredytową – oto jak:

  • Klikasz na aplikację i wypełniasz swoje dane kontaktowe.
  • Poczekaj na odpowiedź od kredytodawcy.
  • Odbierz swoją kartę na poczcie.
  • Aktywuj kartę i jest ona gotowa do użycia.

 

W każdej chwili możesz zrezygnować z karty kredytowej. Rezygnacja najłatwiej zostanie wykonana w banku, gzie karta kredytowa została wykonana. Zadzwoń w każdej chwili.

Kartę kredytową

Jaka jest dostępność kart kredytowych?

Większość osób może otrzymać kartę kredytową już od 18. roku życia. Jeśli masz zdrowe finanse i nie jesteś zarejestrowanym złym płatnikiem, możesz złożyć wniosek i zostać zatwierdzony. Wiele duńskich i polskich banków oferuje również kartę debetową Visa z kredytem, dzięki czemu masz płatność i kredyt w jednym miejscu. Podobnie jest z kartą Mastercard, one również są dostępne jako rodzaj debetu i usług płatniczych w jednym.

Duża część osób, które mają tego typu kredyt, korzysta z niego, ponieważ brakuje im pieniędzy w finansach osobistych. Karta może rozwiązać twój pilny problem, jeśli nie możesz zapłacić swoich rachunków na czas. Jeśli więc potrzebujesz szybko pieniędzy, to jest to rozwiązanie dla Ciebie i Twoich finansów.

  • Dodatkowe rachunki – życie jest pełne nieprzewidzianych incydentów. Nagłe dodatkowe rachunki za prąd, wodę lub rachunki zdrowotne mogą mieć fatalne skutki w ścisłym budżecie. Mniejsze, dodatkowe rachunki możesz łatwo spłacić dzięki karcie kredytowej. W przyszłości będziesz mógł spać spokojnie oraz mieć mniej zmartwień, bowiem karta zawsze daje ci możliwość pobrania kredytu do uzgodnionej kwoty limitowej.
  • Koszty spowodowane nagłą awarią – czy masz w domu nagłą awarie i potrzebna jest ci szybka gotówka, karta kredytowa może stać się twoim kołem ratunkowym. Gdy znajdzie się potrzeba zapłaty za lekarstwa lub jakiejkolwiek szkody spowodowanej sztormem lub powodzią, szybka i łatwa do pobrania gotówka jest na wagę złota. Pobierz kredyt w każdej chwili omijając długi okres roboty papierkowej.
  • Pilnie potrzebne produkty – zepsuł ci się laptop, który jest niezbędny w wykonaniu twojej pracy? Czy zostałeś okradziony lub brakuje ci pewnej części do samochodu, abyś mógł korzystać z transportu autem? Pilnie potrzebne nam produkty często nie są drogie, ale w ścisłym budżecie mogą okazać się dużym wyzwaniem. Dzięki karcie kredytowej będziesz mógł zapłacić rachunek w każdej chwili. Okres bezodsetkowy da ci możliwość spłacenia kredytu w ciągu kilku tygodni bez dodatkowych kosztów. Jest to tanim i efektywnym rozwiązaniem w każdym gospodarstwie domowym.

Kiedy już wybierzesz swoją nową kartę, nie ma praktycznie żadnych ograniczeń co do tego, na co możesz wydać swój nowy kredyt. Twoją zaletą jest to, że będziesz miał poczucie wolności i nie będziesz czuł się naciskany przez rachunki i inne nieprzewidziane zdarzenia. Możesz kupić nowe ubrania nawet jeśli jest koniec miesiąca, tylko pamiętaj, żeby nie wykorzystać za dużo kredytu.

Jeśli będzie nagła potrzeba zablokowania twojej karty kredytowej, np. w przypadku kradzieży, zawsze jest możliwość skontaktowania się ze swoim dostawcą usług kredytowych. Oni mają możliwość zablokowania twojej karty. Czasem dostajesz bezpośredni numer do blokowania kart, do którego możesz w każdej chwili zadzwonić i od razu zablokować kartę. Ważne jest, aby działać szybko, jeśli podejrzewasz niewłaściwe użycie karty kredytowej.

 

Znajdź najlepsze oferty na tanie karty kredytowe

Kusi cię, aby zamówić kartę kredytową? Na tej stronie masz łatwy dostęp do różnych typu kart kredytowych, o które możesz wnioskować już dziś. Dzięki karcie kredytowej będziesz zawsze miał szybką gotówkę przy nagłych sytuacjach, na które nie byłeś przygotowany.

Tania-Strefa to najbardziej wiarygodny doradca różnych opcji kredytowych. Mamy ponad 17 lat doświadczenia w pomaganiu konsumentom w znajdowaniu najlepszych ofert – dotyczy to pożyczek pieniężnych, abonamentów mobilnych oraz pakietów telewizyjnych. Dzięki naszej stronie internetowej możesz łatwo sprawdzić wszelkie możliwości i oferty. Przy tym zaoszczędzisz dużo czasu i będziesz miał możliwość zaoszczędzenia pieniędzy na dobrej ofercie.

Współpracujemy razem z dostawcami pożyczek. Wszystkie informacje na tym portalu są zbierane od dostawców i zastrzegamy sobie prawo do ewentualnych błędów.

Zamów swoja kartę kredytową już dziś i skorzystaj z wielu zalet związane z możliwością pobrania kredytu.